Вівторок, 22.09.2020, 20:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Категорії розділу
Наше опитування
Як ви ставитеся до ЗНО?
Всього відповідей: 262
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хмаринка тегів
Мос. метеобюро
Погода "Гісметео"
"Причал Всесвіту"

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

ЗНО-2010: Розрахунок тестового балу з фізики за 200-бальною шкалою

Тестовий бал зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з фізики обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту.

Максимально можливий бал за правильне виконання всього тесту з фізики, – 53.

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з фізики здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 53 бали). На другому етапі, на основі тестового балу визначається оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою.

Система оцінювання тестових завдань з фізики:

Завдання №1-25 оцінюються максимум в 1 бал, завдання №26-27 максимум у 4 бали, завдання №28-37 - максимум у 2 бали.

У завданнях №26-27 бали нараховуються наступним чином - за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару) ви отримуєте 1 бал.

У завданнях №28-37 - за правильно виконане завдання з короткою відповіддю ви отримуєте 2 бали; за неправильно виконане або взагалі не виконане завдання ви отримуєте 0 балів.

До уваги абітурієнтів – таблиця перерахунку тестового балу у 200-бальну шкалу наведена для приблизного розрахунку тестового балу:

У цій статті використана таблиця перерахунку тестових балів у 200-бальну шкалу минулого року. У чистому вигляді використання таблиці минулого року неможливе.

Перевід суми набраних балів на тестуванні з фізики в унормовану 200-бальну шкалу оцінювання визначається рядом наступних чинників:

  • максимальною кількістю балів, що може отримати учень;
  • складністю тестового завдання;
  • фактичними результатами, що одержали учасники тестування у цьому році.

Зважуючи на те, що формула перерахунку в цьому році залишається такою ж, якою вона була у 2009 році; припускаючи, що складність тестових завдань відповідає складності минулого року; а фактичний максимальний бал майже не відрізняється від минулорічного (цього року - 53, минулого - 51), кожен бажаючий може орієнтовно вирахувати свій бал використовуючи таблицю минулого року.

У будь-якому випадку, всім абітурієнтам слід зауважити, що остаточний результат буде відомий тільки після перевірки всіх тестових завдань УЦОЯО, оскільки при розрахунку шкали переведення у 200-бальну систему використовуються результати, які фактично отримали абітурієнти на тестуванні у цьому році.

Категорія: Мої статті | Додав: Stirlitz (23.06.2010)
Переглядів: 7774 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Свята
Праздники Украины
Курс валют
Пошук
Погода Bigmir)net
Погода Луганске » Украина
Новини Bigmir)net
Друзі сайту
Український стиль: Прикольні патріотичні футболки :: вишиванки :: подарунки Сайт УЦОЯО bigmir)net TOP 100 Інформаційна система Конкурс Міністерство освіти та науки України Вконтакті ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ
ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Copyright Roman Glebov © 2020